Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko, Kamila Koncová

Zpráva z pobytu ve StockholmuKamila Koncová2. 6. 2015V rámci projektu Bez Bariér, podpořeném Erasmus +Grundtvig se zúčastnila pobytu ve Stockholmu … Více »


Bez Bariér – zpráva z návštěvy výstavy Dialog ve tmě

Pod hlavičkou projektu Bez bariér programu Erasmus+ Grundtvig jsem se ve dnech 26. a 27.6. 2015 zúčastnila mobility do Vídně. … Více »


Podpora Bezmezí při nákupu přes e-shop

Jak podpořit Bezmezí? Nakupujete-li na e-shopech, můžete jednoduše i podpořit naši neziskovou organizaci. Neutratíte ani korunu navíc a část z … Více »


Bez Bariér – zpráva z pobytu ve Stockholmu, Švédsko

ZPRÁVA Z MOBILITY Č. 5 – POBYT VE STOCKHOLMU, ŠVÉDSKOLenka Pláteníková  Cílem mobility byla inspirace dobrou praxí v oblasti přístupnosti … Více »


Bez Bariér – seminář Feldenkreis und Stimme, Berlín 2015

Projekt Bez Bariér podporovaný programem Erasmus + výzva KA1, umožnil další vzdělávání lektorů Bezmezí,o.s. V termínu od 23.-29. dubna 2015 … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Lenka Pláteníková

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace Bezmezí, o. s.: Mgr. … Více »


Zpráva z pobytu ve Velké Británii – Martina Bártová

V rámci projektu Bez Bariér podpořeném programem Erasmus +Grundtvig byly do Velké Británie, konkrétně do Londýna, vyslány dvě zástupkyně organizace … Více »


PODPORA PROGRAMU ERASMUS+ GRUNDTVIG

Děkujeme za finanční podporu projektu BEZ BARIÉR z grantu Erasmus +, výzva KA1 Projekty mobility osob ve výši 17 431 … Více »


Jiným pohledem 2014

Fotogalerie ze zážitkového semináře pro veřejnost 24. května 2014 ZDE. Jeden z nejmilejších “jiných pohledů”. Slunko místo deště. Pohoda místo … Více »


Krásný rok 2014 přeje Bezmezí, o. s.


Stůj co stůj v Domově důstojného stáří v brněnských Maloměřicích

Fotografie z lekce je možné prohlédnout zde: http://www.betanie.eu/dds/130920.html nebo na těchto webových stránkách v sekci Galerie. 


Podpora projektu Stůj co stůj

Projekt Stůj co stůj byl finančně podpořen organizací Umění pro zdraví částkou 5000 Kč. Tyto finanční zdroje budou použity na … Více »


Realizace projektu Stůj co stůj

13. 6. proběhla první hodina tanečního a pohybového semináře pro seniory projektu Stůj co stůj, a to v DS Kamenná … Více »


DĚKUJEME!

BEZMEZNĚ DĚKUJEME: společnosti Aura Medical s.r.o. a Herbadent s.r.o. za jejich účast na zážitkovém semináři JINÝM POHLEDEM.Nadačnímu fondu ČrO Světluška … Více »


DOPORUČUJEME – Integrační zážitkový kurz ZAOSTŘENO 2013

DOPORUČUJEME! Akce našich přátel z občanského sdružení Život trochu jinak s názvem: ZAOSTŘENO 2013… na kouzlo obyčejností Chcete se zastavit, … Více »


Rolová hra LARP – Terapie tmou

Milí přátelé, rádi bychom vám zprostředkovali nabídku na tzv. rolovou hru Terapie tmou. Principem rolové hry je, že se člověk … Více »


Bezmezí, o. s. součástí festivalu Jeden svět

Pozvánka na  festival Jeden svět v BrněJeden svět 2013 se ptá: Bojíte se snášet?V Brně: 18.–26. března Festival dokumentárních filmů … Více »


Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM pro veřejnost

Díky finančnímu daru našich milých bezmezných přátel, vám můžeme nabídnout zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM. Je určen všem, kdo mají zájem … Více »


Světluška přispěla na zážitkové semináře

Projekt zážitkových seminářů JINÝM POHLEDEM může být i v tomto roce realizován díky příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Příspěvek … Více »


PF 2013

Přejeme Vám, ať zvládáte v příštím roce vše s nadhledem. Děkujeme za Vaši podporu. Kačka, Lenka a Sandra


Veletrh neziskových organizací v Brně

Srdečně zveme ve středu 28. listopadu 2012 od 10 do 17 hodin na Veletrh neziskových organizací v Brně. Bude probíhat … Více »


Ven z krabice – Strategie přežití

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme s Bezmezím měly možnost být součástí doprovodného programu konference Ven z krabice s podtitulem Strategie … Více »


Prezentace o nás, o projektu JINÝM POHLEDEM…

…proč jsme se pro něj rozhodli. …pro koho to děláme a proč. …co nám chybí, abychom mohli pokračovat v tom, … Více »


JINÝM POHLEDEM v Havlíčkově Brodě

První listopadové pondělí jsme se rozjeli až do Havlíčkova Brodu, abychom dětem ze třetí třídy ZŠ přiblížili život lidí nevidomých. … Více »


BEZMEZNÝ DÍK

Děkujeme FILIPOVI STRÁNSKÉMU za zdarma provedenou grafickou úpravu výroční zprávy Bezmezí za rok 2011 a propagační letáky. Pan Stránský skrze … Více »


Bezmezí, o. s. na FSpS MU v Brně

12. 10. 2012 se v dopoledních hodinách uskuteční taneční a pohybový workshop pro zdravotně postižené studenty Masarykovy univerzity na Fakultě … Více »


Bezmezné Dny zdraví v pozořické škole

Na základní škole v Pozořicích budou probíhat tzv. Dny zdraví. Ve středu 26. září bude součástí programu i zážitkový seminář … Více »


Výroční zpráva 2011

Bezmezná výroční zpráva 2011 ke stažení ZDE.


Bezmezí, o. s. součástí Mistrovství CR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé

Bezmezí, o. s. se v sobotu 1. září 2012 zúčastnilo se svým prezentačním stánkem Brno, jak jste ho neviděli, celonárodní … Více »


semináře JINÝM POHLEDEM a LETMO pro Gymnázium v Řečkovicích

Studenti Sekundy z řečkovického gymnázia v Brně si ve středu 23. 5. a ve čtvrtek 24. 5. vyzkouší, jaký je … Více »


Workshop pro Zdravotní klauny – reakce uměleckého ředitele Lukáše Houdka

V termínu 11.-13.5. 2012 absolvoval pražský tým zdravotních klaunů, pracující na geriatriích, v rámci průběžného vzdělávání školení se zaměřením na … Více »


Seminář modelování NA DOTEK v rádiu Proglas

Moderátorka rádia Proglas Karolína Antlová navštívila zážitkový seminář modelování NA DOTEK pro studenty Gymnázia P. Křížkovského – reportáž o tom, … Více »


Brno jiným pohledem – festival YOUTH FOR YOU(TH)

Ve středu 18. 4. 2012 bude Bezmezí, o. s. součástí festivalu Youth for You(th). Přijďte odpoledne od 14 hodin na … Více »


Jak JINÝ bude POHLED studentů architektury?

Studenty architektury čeká zážitková lekce – v okolí své fakulty, kterou důvěrně znají, se zkusí orientovat s průvodcem nebo pomocí … Více »


Zážitkový seminář pro studenty designu FaVU Brno

V úterý 27. 3. 2012 odpoledne nahlédnou do života potmě studenti produktového designu FaVU v Brně. Zážitkový seminář JINÝM POHLEDEM … Více »


Světluška podpořila projekt zážitkových seminářů.

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za podporu projektu zážitkových seminářů ze sbírky Světluška na období duben 2012 – březen 2013. … Více »


Bezmezí, o. s. v rádiu Proglas

Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou a Lenkou Pláteníkovou o tom, jak se potkaly, o bezmezném tanci a jiných pohledech – … Více »


Rozhovor s Kateřinou H. Hanzlíkovou o Bezmezí

Rozhovor s předsedkyní Bezmezí, o. s. Kateřinou H. Hanzlíkovou. Čtěte zde: http://www.stred.brno.cz/uploads/soubory/zpravodaj/02_2012_zpravodaj_mc_brno_stred.pdf - strana 26-27.


Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy

Nabízíme Zážitkové semináře Jiným pohledem pro školy.  Nabídka je určena: široké veřejnosti, běžným školám jako součást vzdělávání žáků, studentů a … Více »


Zážitkový seminář pro MŠ Bystrc

V pátek 10. 2. 2012 si děti z mateřské školy v Bystrci vyzkouší, jak tráví den nevidomá Ema. Zjistí, jestli … Více »


PF 2012


Záznam z diskuse Město a jeho neviditelné bariéry

Město a jeho neviditelné bariéry je název diskuse, která proběhla v srpnu 2011. O tom, jaké bariéry vnímají v městském … Více »


Zážitkový seminář na ZŠ Lipůvka

Příjemně nakopnutí milými zážitky s dětmi z Poličky, které absolvovaly naše zážitkové semináře JINÝM POHLEDEM, jedeme dál. Tentokrát na 1.stupni … Více »


Zážitkový seminář pro školy v Poličce

23. a 24. 10. 2011 v rámci výstavy Jak se žije s handicapem, která bude až do konce roku v … Více »


Bezmezí na akci Den charity aneb Charita s dobrovolníky počítá

Na Dni charity bude mít svůj prezentační stánek i Bezmezí, o. s. Přijďte se podívat na nádvoří Staré radnice v … Více »


Město a jeho neviditelné bariéry – prezentace pro veřejnost v rámci Evropského dne mobility v Brně

Zajímají vás každodenní problémy těch, kteří se ve městě pohybují s bílou holí nebo s vodícím psem? Jak vnímají město … Více »


Neviditelné bariéry

Neviditelné bariéry aneb Každodenní život zdravotně postižených lidí foyer Domu umění města Brna, 20h Více viz pozvánka: pozvánka-Neviditelné bariéry Tisková … Více »


Brno Jiným pohledem aneb Jak se žije zrakově postiženým

Každé úterý od 16h bude stát propagační stánek před Domem umění v Brně. Od 20h je potom možné shlédnout doprovodné … Více »


Zážitkový seminář Jiným pohledem, 21. 5. 2011

Pojďte se podívat na svět jiným pohledem… poslepu. Zkuste si, jak vypadá pod koncovkou bílé hole, jak vede paže průvodce, … Více »


Láska bez mezí

Bezmezí, o. s. se připojuje k blokádě neonacistického pochodu v Brně. http://brnoblokuje.cz/


Láska bez mezí

Podpořte blokádu neonacistického pochodu Láskou bez mezí! http://vimeo.com/22691498


Láska bez mezí – dobročinný bazar

„I Just Call to Say I Love You“ 1. květen v HaDivadle Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl … Více »


Seminář modelování Na dotek

Seminář modelování Axmanovou technikou Na dotek, 30. 4. 2011 Seminář je určen těžce zrakově postiženým a široké  veřejnosti se simulací … Více »


Láska bez mezí

Jedná se o dobročinný bazar s oblečením. Na doprovodném  programu se budou podílet kromě Bezmezí, o. s. také herečky a herci  … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určena klientkám, zaměstnankyním a  dobrovolnicím Domova občanského sdružení Na počátku proběhne 14. 2. 2011. Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková, … Více »


Taneční a pohybový seminář – ukázková hodina

Ukázková hodina určená klientům a zaměstnancům A klubu proběhne 20. 12. 2010 v A klubu.Lektorky: Mgr. Klára Kolofíková,  Bc. Kateřina … Více »


Zážitkový seminář Letmo

Zážitkový seminář taneční improvizace Letmo proběhne 11. 12. 2010 na Francouzské ulici. Více informací v pozvánce:


Zážitkový seminář Letmo

28. 8. 2010 – Zážitkový seminář  taneční improvizace Letmo v Krásensku na letním táboře Mezisvěty.Lektorka:  Bc. Kateřina H. Hanzlíková