Ženy jsou bytosti, které chtějí být za všech okolností doceněné a mít život, ve kterém budou šťastné a spokojené. I díky osobám, které jsou pro nich milované a vzhlíží k nim, se z nich stávají silné a sebevědomé ženy, které se jejich vytouženého uznání dočkají.

Kdo bývá pro ženu největším vzorem a proč bez nich nemůžou žít?
srdce z rukou

..1         MATKA

Matka je tou nejvzácnější ženou na světě, která je díky její obětavosti, lásce a trpělivosti – královnou všech žen. A každá dcera dobře ví, že bez ní by nebyla na světě a rovněž by se z ní nestala tak úžasná žena, kterou ona vychovala.

Je tedy největším vzorem, který může žena mít a díky které v sobě nosí pokoru a poděkování nad tím, čeho všeho jsou ženy schopné.

..2         OTEC

Mužské zastoupení v rodině – tedy otec, je mnohdy nejvyšší autoritou a příkladem pro každou dospívající ženu, která potřebuje po svém boku perfektního muže, aby si mohla vybírat mezi všemi ostatními. Ve většině případů si ženy volí partnera i díky tomu, jak moc se podobá jejich otci, který je předlohou nejlepšího mužského na světě.

..3         IDOL

I ženy potřebují mít ve svém životě nějaký „ideál“, který je stejného pohlaví. Může se jednat o jakoukoliv známou tvář, která působí jako vedení mezi všemi ženami na světě a bojuje za to, aby měly stejná práva jako muži. Nebo to může být vzorná kamarádka z jejího okolí, která si hrdě jde za svým cílem a je příkladem pro všechny, které se rozhodly něco vzdát.
dospělé ženy

..4         MANŽEL

Když už se žena rozhodne pro svazek manželství, tak jedině s mužem, který za to stojí všemi deseti. Mít po svém boku perfektního manžela, který s vámi zvládne všechny překážky a dá vám jistotu, že v životě už nikdy nebudete samy, je něco, co je nesmírně ceněné. A ženy vědí, že bez příkladného manžela by nikdy nebyly těmi, kým jsou.

➔   Je mnoho lidí, kteří nás v životě dokážou ovlivnit natolik, že jim projevujeme úctu a uznání. Důležité je však to, aby nám vždy přinesli do života nejen světlo, ale i naději, že vše, do čeho se pustíme má smysl, pokud na to nejsme samy.