Všichni víme, že udržet někdy krásné vztahy se všemi opravdu složité. A věřte mi, že někdy je to taky nemožné! Pokud se sejdou tak zvaní dva berani, tak udělat pěkné a klidné vztahy opravdu asi nepůjde. Tedy alespoň podle mě. Já jsem totiž hodně výbušný člověk, takže pro mě je opravdu složité udržet dobré vztahy takové, abych se s někým nehádala. Bohužel jsem cholerik, takže mě naštve opravdu kdekdo, a to hodně rychle. Ani nevíte, jak jsem s tím měla v a mám stále problémy. Protože si vzpomínám, když jsme se hádaly s mojí sestrou. Jedna jsme chtěly opravdu něco jiného, takže jsme se pohádaly.

Nejsem černá ovce.

A potom se do toho vložil náš bratr, takže jsem se potom hádali všichni tři, že to naši mámu a taky zbytek rodiny opravdu naštvalo a všem to vadilo, což se nedivím. Já chápu, že každý člověk chce s každým vycházet dobře. Anebo si přeje, aby rodina byla v pohodě. Jenomže když jeden člověk to vždycky kazí, když je černá ovce, tak se prostě nedaří udržet dobré vztahy. Taky si vzpomínám, jak moje sestra, která si našla bohatého přítele, tak opravdu hodně zpyšnila. Je pyšná a je taková namyšlená, že má opravdu hodně peněz. Stojí to ale někomu za to? Absolutně nechápu, společně s mojí mámou, jak se sestra k tomu nedostala a jak se takhle mohla změnit.

Láska a vztahy jsou důležité.

Protože ona vždycky byla taková mírná, že jsme si vůbec nemysleli, že se takhle sestra může změnit. Bohužel to tak bylo. Ona už se ani s námi nebaví, protože si myslí, že ji nemáme rádi. Takhle to ale ovšem není. Tady jde hlavně o to, aby si člověk myslel, že udržet dobré vztahy, a to hlavně v rodině, tak je hodně důležité. Protože rodinu má člověk jenom jednu a měl by si své rodiny vážit. Věřte mi nebo ne, ale vždycky jsem byla zastáncem toho, aby se dobré vztahy v rodině dodržovaly. Nemám ráda hádky, ale taky prostě někdy vybuchnu, i když toho pak velmi lituji. Někdy je ale pozdě.