Banky mají velmi striktně nastavené podmínky, které jsou často nesmyslné a zbytečně omezující. I přestože nemáte žádné velké dluhy nebo problémy, vás banka může vyhodnotit jako nebonitního klienta a neposkytne vám úvěr.

Nezřídka se ale stává, že potřebujeme peníze v naléhavých a nečekaných situacích. Nikdo přece nemůže předpokládat dlouhodobou nemoc, rozbité auto, anebo vyhazov z práce… Banky v takových případech ale často nefungují ideálně. Jen proto, že máte malý záznam v registru dlužníků, nebo nemáte podle nich dostatečný příjem, vám můžou odmítnout poskytnout půjčku. Přitom jsou tu i jiné možnosti, jak danou situaci řešit.

Jedním z možných řešení může být to, že požádáte někoho, aby se za vás zaručil. Můžete tak získat půjčku nebo hypotéku s pomocí někoho jiného, kdo v registru záznamy nemá.

mince

Nicméně můžete také využít úvěru se zástavou nemovitosti. Jedná se o rychlé a efektivní řešení, které vám v bance nenabídnou. Podívejte se na stránky: Nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí Lightfinance a nezávazně se zeptejte na cokoliv, co vás zajímá. Uvidíte, že na rozdíl od banky se budou snažit vám vyjít maximálně vstříc. Odborníci zhodnotí vaši současnou situaci a nabídnou vám řešení, které bude vhodné právě pro vás. Nemusíte se bát, dostat se z finanční krize může opravdu každý.

žena s tabletem

Vše si předem samozřejmě promyslete a propočítejte. Přestože je to někdy náročné, je dobré se snažit mít pořád nějakou finanční rezervu na případné problémy. Jak už jsme zmiňovali dříve, problémy nemůže nikdo naplánovat nebo předpokládat, je ale možné se na ně aspoň částečně připravit. Když budete mít na rezervním účtu nějakou hotovost, snadno pak zaplatíte nečekanou opravu auta, nebo pokud budete potřeba rekonstruovat dům, snadněji získáte hypotéku.

Přejeme vám hodně štěstí ve vašem finančním rozhodování a držíme vám palce, ať se vaše finanční problémy brzy vyřeší.