Krása je sice subjektivní, a pro každého z nás znamená krása něco jiného. Co se týče fyzice krásy, někomu se líbí vysocí muži, drobné ženy, blondýny, muži s plnovousem… zkrátka, každý má na potencionálního partnera jiná měřítka a jiné nároky. Jednu věc ale mají všichni společnou – a to, že vysoce přitažliví lidé mají velké charisma. A to vychází z lásky k sobě samému. Těžko se vám bude líbit někdo, kdo denně brečí, že má nějaké to kilo navíc, nebo že má křivý nos. A věřte tomu nebo ne, ale zaručeně tento stav mysli poznáte, i když si jej dotyční střeží a snaží se jej schovávat.

krásná žena

Vnitřní postoj se promítá do vnějšího vzhledu každého z nás. Spousta lidí je nespokojena s tím, jak vypadá. Do jisté míry se vzhled dá korigovat buď cvičením a životosprávou, nebo plastickými operacemi. Ale sni sebelepší chirurg z vás neudělá krásného člověka, pokud vy sami vnitřně nebudete chtít vyzařovat to hezké. Nemusíte být odborníky na meditace, nemusíte jezdit do kláštera v horách a oddávat se půstu, abyste byli duchovně na výši. Je ale třeba si uvědomit, že mysl je mocná čarodějka, a je důležitější, než vnější krása. 

žena v depresi

Když se podíváte na skleslého člověka, který se neumí usmát, a vedle uvidíte usměvavou bytost, která vám už pouhým pohledem na vás dokáže vyčarovat dobrou náladu a široký úsměv na tváři, bez ohledu na vzhled – kdo vás víc zaujme, a koho byste si vybrali na zapředení rozhovoru? Asi nikdo vedle sebe nechce mít člověka, který je neustále v depresích a mluví jen o všem špatném. Člověk se musí umět i zasmát, a užít si život, protože nikdy nevíme, kdy skončí. Vždycky si vzpomeňte na to, že si musíte najít důvod se usmát. Je jasné, že každý někdy zažívá nepříjemné chvíle, ale i přesto musí člověk najít sílu a vzchopit se. Vnitřní krása nám pomůže obklopovat se lidmi, kteří nás potáhnou vzhůru, a s kterými nám bude dobře. Pravděpodobně díky tomuto přístupu získáme přátele a partnera, který bude mít oči jen pro nás, protože se umíme smát, i když  máme nějaký nedostatek na kráse.