Reklamní předměty jsou skvělá reklama pro firmu mezi veřejností, ale také jsou skvělými dárky pro obchodní partnery nebo zákazníky. Určitě jste se s nimi setkali i vy třeba v rámci svého nákupu u nějaké firmy jako zákazník, kdy jste například dostali k nákupu nad určitou částku nějaký malý dárek. A totéž můžete dělat vy. Proč? Protože je to skvělá forma marketingu, která má opravdu velice dobré výsledky. Je to taková malá psychologická hra, která stojí pár korun.

barevné propisky

Mezi předměty které firmy často jako dárky volí, patří bezesporu hlavně propisky. Psací potřeby potřebuje každý, a tak není divu, že jde o velice populární dárek nejen pro zákazníky, ale i pro zaměstnance. Různé vybavení kanceláří může mít také logo vaší firmy, proto pokud máte firmu, určitě je dobré ji vybavit reklamními předměty, na kterých bude třeba vaše logo nebo název firmy.

U nás si můžete objednat ze široké škály předmětů, které stojí pár korun. Vybrat si můžete z klasiky jako jsou právě třeba propisky a bloky, ale nabízíme toho mnohem víc. Jako dárek můžete pro ženy udělat balíček třeba z kosmetických produktů nebo můžete nechat vyrobit reklamní alkohol či čokolády. Fantazii se meze nekladou. Při výběru reklamních dárků ale vždy myslete na to, že by mělo jít především o hezké a praktické vci, které nezůstanou někde na spodku šuplíku.

bílý hrnek

Drobnosti s logem firmy jsou skvělou reklamou. Pokud dobře zvolíte reklamní předmět, budou ho lidé mít na očích a snadno si tak vaši firmu zapamatují. Je to reklama, která je levná, ale hlavně velice efektivní, protože se s těmito předměty lidé budou setkávat často. Firmy je voli například jako vánoční dárky pro zaměstnance, ale používají je jako dárky k nákupu. Je dobré vždycky nějaké mít v záloze, aby vám nikdy nechyběly. Kdyby se stalo že z více zákazníků někdo dárek nedostane, nebude to na firmu vrhat dobré světlo.