Inspirace pro vánoční svátky

Vánoce patří k nejkrásnějším svátkům v roce, a to zcela právem nejen kvůli poklidné atmosféře, pracovnímu klidu a za příhodných podmínek i díky sněhové nadílce, ale také samozřejmě zásluhou dárků pod vánočním stromkem. Neměli bychom vánoce vnímat příliš materialisticky a považovat hmotné dary za to, co nám nahradí přítomnost našich blízkých a přátel, s nimiž se rádi setkáváme, ale zároveň bychom měli dárky pod stromkem rozdávat i přijímat s radostí, i když jsou pomíjivé.

dívka v bílé mikině

Vánoce ovšem bývají pro mnohé z nás zároveň jistým traumatizujícím zážitkem v okamžiku, kdy si nevíme rady, čím naše blízké obdarovat. Někdy skutečně není snadné promyslet, čím udělat radost, aby šlo o dárek originální, zajímavý, vkusný, praktický a také využitelný.

Mikina je víc, než trička

Bavlněná trička jsou sice ideální pro potisk, ale jsou příliš laciná, a pod vánočním stromkem se hodí leda tak v sadě více kusů, pokud jde o zajímavou a oslovující kolekci. Ovšem s mikinou je tento nápad dokonalejší, tam máte mnohem větší manipulační prostor. Mikiny mohou být s různými výstřihy, různých délek a šířek, s kapsami, s kapucí a zejména tu jde o kvalitnější materiál. Některá mikina se hodí spíše pro zimní období, jiná tak na jaro či podzim, některá je unisex (univerzální pro muže i ženy), jiná ryze pánská či dámská.

barevná mikina

Každopádně máte v rukou skvělou u příležitost opatřit ji potiskem, nebo ještě lépe výšivkou, a to zcela originální, přímo na míru obdarované osobě. Bude-li výšivka důkladně promyšlená, aby oslovila, např. s připomínkou nějakého data, výročí, významné události, či opatřena jménem anebo přezdívkou, může rozdávat radost nebývalým způsobem. A nemusíte zůstat jen u jedné, lze darovat reklamní mikiny promotextilie.cz také v sadě, jako trička, v různých barvách a s různými výšivkami, ovšem jediné úskalí tu přece jen je – trefit správnou velikost, materiál a vhodný střih. K tomu byste měli mít nejlépe nějakou oblíbenou mikinu starší, kterou dotyčná osoba již nosí, abyste znali přesně její rozměry.