Ketomix je skvělý dietní program sestavený našimi předními odborníky na zdravou výživu. Pomůžeme vám hubnou nejen do plavek, ale hlavně do běžné velikosti oděvů! Co vám je platné, že zhubnete v létě do plavek, když si pak zase dopřejete a zbytek roku se vaše váha opět začne zvyšovat? S naším dietním programem Ketomix, a hlavně s vaší iniciativou a důsledností toho dosáhnete mnohem více.

Nejen, že zhubnete, ale svoji váhu si dokážete i „udržet“ a možná zjistíte, že to není až tak zlé, ba snad nesnadné!

léto moře

Důležité je pochopit, proč chcete zhubnout, kde je motivace, co vás k tomu vede. Pokud se chcete jen zalíbit partnerovi, je to jistě záslužný počin, ale kámen úspěchu je hlavně v tom, být sám se sebou spokojený a defacto hubnout jen kvůli sobě. Ne kvůli druhým. Ale i když vám tento důvod stojí za hubnutí, jděte do toho!

Ke snížení váhového „přebytku“ dochází hlavně starou známou pravdou – snížit příjem, zvýšit výdej. To znamená méně jíst a více se hýbat. Ale neberte to tak doslova a nechte si poradit našimi odborníky na slovo vzatými – výživovými poradci. Ti mají hubnutí a zdravý jídelníček nastudovaný a dovedou své posudky proložit příběhy z praxe. Třeba se v tom poznáte a rázem pochopíte hubnutí do větší hloubky. Důležité je hlavně porozumět sám sobě.

objížďka

A jakmile se utvrdíte v tom, že hubnout chcete, pak vám už nic nestojí v cestě a my vám na vaší nové cestě životem pomůžeme nasměrovat ty správné ukazatele, po který se můžete vydat. A to bez zbytečných zatáček a objížděk. Prostě pofrčíte na vlně hubnutí směrem vpřed a zjistíte, že cestou začínáte nabírat na rychlosti. Tím, jak začnete hubnout, zařadíte větší pohybovou aktivitu, zvýší se vaše spalování nadbytečných kalorií. Váš krok zpružní stejně jako vaše cévy.

A kupředu se vám půjde již lehčeji a o to svižněji.

Vše se vším souvisí!