Milujete květiny a ráda si je aranžujete? Nebo dokonce vlastníte malé květinářství, ráda byste se pustila do nějakých kreativních květinových aranžmá, ale nevíte kde sehnat ten správný materiál pro vaše výtvory? Nebo potřebujete jenom jednorázově udělat výzdobu školy, třeba na den otevřených dveří, nebo významné výročí založení? Chcete si vyzdobit salonek, kde bude probíhat svatební veselí a také sháníte nějaké zajímavé prvky, které budou korespondovat s květinami? Nebo máte šikovné ruce a rozhodla jste se vyrobit adventní, nebo vánoční věnce? Můžete si s nimi přivydělat třeba na trzích. I vy zde seženete potřebný materiál. Pokud tedy máte květinářství, nemusíte se ani pouštět do žádných kreativních kousků, ale můžete si zde objednat pouze nezbytný materiál, bez kterého se neobejde žádna prodejna květin. Celofány, celofánové obaly na kytice, stuhy, provázky, špendlíky. Výběr je veliký a ceny jsou opravdu příznivé.

koule

Podíváme se tedy na některé druhy sortimentu.

Třeba aranžovací hmota. Ta je neskutečně praktická k aranžování živých květů, po napuštění vodou je dokáže velice dlouho udržovat ve skvělé kondici. ¨

Flower boxy, do kterých naaranžujete květy, a celé aranžmá dostane nádech opravdového luxusu.

Korpusy a podložky. Jde především o podklad pro věnce a to z různých materiálů, ať už polystyren, nebo se jedná o materiály přírodní. V nabídce jsou i neobvyklé tvary jako koule, srdce, nebo vejce.

Pedig, neboli umělé proutí, ze kterého vytvoříte působivé košíčky pro aranžování rostlin, nebo ozdobné kryty květináčů.

květiny

Sisalová vlákna na dozdobení aranžmá, nitě a špendlíky, celofánové obaly, stuhy, lýka a sponky, prostě je toho zde tolik, že nemá cenu vše jmenovat, musíte se přesvědčit na vlastní oči. Navštivte floristické potřeby e shop. Věřím, že každý kreativec bude spokojený a nejde materiál, který ho bude v tvorbě opravdu inspirovat a pomocí něj vytvoří ty nejoriginálnější aranžmá.