Co si myslíte o různé společnosti? Mám na mysli třeba různou společnost, jako například sportovní společnost. Protože já se celý život vlastně pohybují mezi sportovci. Protože můj tatínek je vedoucí stadionu. A na tom stadionu se za teplého počasí pořádají různé akce a nebo soutěže. Taky tam kolikrát byly různé koncerty. Sice tam nejezdí koncerty jako nějaké světové hvězdy a celebrity, ale jsou to velmi pěkné koncerty místních zpěváků a umělců. Proto taky jsem tam skoro každý den. Tatínek to tam taky chodí udržovat. Máme taky skvělého zahradníka, který udržuje dětské hřiště a další sportoviště v pěkném stavu.

Jsem velmi společenská.

A já tam chodím už od dětství. Takže za že se taky klidně mohu pochlubit tím, že vím úplně o každičkém kousíčku, který je na stadionu. A musím říct, že se tam schází opravdu zajímavá a různorodá společnost. Taky jsme s otcem měli velké problémy s tím, že se tam scházela špatná společnost. A hlavně takový ty dospívající, co stále pijí alkohol a kouří. A pak nám tam dělají na našem stadionu velký bordel.

Mám ráda koncerty.

A ono to potom ani nepůsobí pěkně, když tam třeba přijdou rodiny s dětmi. Je tam totiž dva roky nově udělaná restaurace a odpočinkové centrum. A lidé se tam chodí většinou odpočinout a dát si něco dobrého na zub a napít se. A ono potom opravdu to nevypadá pěkně, když se vám válí pod židlí zbytky od alkoholu Třeba nějaké flašky. S tatínkem jsme tuto špatnou společnost naštěstí zahnali a už je to všechno v pořádku. Na našem stadionu chodí hlavně sportovci, kteří chtějí překonávat své limity. Nebo když tam je nějaký koncert, tak je tam opravdu hodně lidí, musím říct, že to vždycky veselá a pěkná společnost. Všichni tam rádi tancujeme a je nám dobře. A vy taky máte rádi nějaké koncerty nebo různé veselé společnosti? Já tam ráda chodím, protože nejsem ráda sama a užívám si kvalitní a veselé společnosti.