Strach je silnější než vy nebo už za sebou dokonce máte nějakou nepříjemnou zkušenost s napadením, a proto po setmění raději nikam sama nechodíte a volíte raději doprovod? Pořiďte si pro takové případy pomocníka, se kterým se snadněji ubráníte zloději, násilníkovi nebo osobě v podnapilém stavu, která vás obtěžuje.

park

Pojistěte se proti případnému napadení

Nejen ženy, ale i muži mohou být terčem napadení nebo okradení ve tmě, při procházce o samotě nebo cestě z práce. Abyste se už nemuseli bát vyjít v noci nebo při setmění ven na ulici, pak se vám hodí nejen základní chvaty ze sebeobrany, ale také třeba nějaká obranná pomůcka. Kromě pepřového spreje můžete použít třeba také účinný elektrický paralyzér.

Pokud se vydáte sama ven a budete mít při sobě kvalitní paralyzér, budete jistější a nebudete se muset obávat toho, že byste se případnému útočníkovi neubránila.
Ty modernější paralyzéry už v sobě mají zabudovanou také praktickou led svítilnu, díky které se lépe zorientujete v nastalé situaci. Výboje aktivované vaším obranným pomocníkem v případě nouze obtěžující osobě znemožní pohyb a vy tak budete mít možnost úniku a zabráníte tak nejhoršímu.

vlak

Buďte vždy připravena se v nepříjemné a nenadálé situaci napadení bránit a zapojit všechny potřebné síly včetně elektrického paralyzéru. Zastavte včas útočníka a předejděte tak případnému napadení nebo okradení. S tímto pomocníkem budete jistější při osamělé cestě v příšeří nebo ve tmě. Naučte se s ním pracovat tak, abyste se efektivně ubránili za každé situace a abyste získali dostatek času na útěk. Chraňte se za každé situace a pro všechny případy mějte neustále tohoto šikovného a praktického pomocníka u sebe, abyste se mohli ubránit v případech, které vám hrozí při osamělé cestě temným parkem nebo i kdekoliv jinde, nejen v noci, ale bohužel i za bílého dne.