Poštovní služby vídáme již několik desítek let jako služby, které nám pomáhají komunikovat s našimi bližními, ale také posílat zásilky a v dnešní době do jejich kompetence spadá i mnoho dalších zajímavých služeb. Kdysi bylo normální, že si lidé posílali dopisy, na vánoce pohlednice, k svátku přání a tak podobně. Nynější doba je moderní, což je sice hezké, ale tyto typické vlastnosti už zřejmě pomalu vymizely. Lidé to raději kliknou na facebooku, kde jim to připomene, kdy kdo slaví narozeniny či svátek. Nikdo už nenosí v hlavě vědomosti o tom, kdo se kdy narodil. Běžně se také tyto informace značily do kalendáře, ale to už je také dávnou historií, ačkoliv je tomu jenom pár let, co se tak rychle doba změnila. Nicméně poštovní služby využíváme stále každý den. Samozřejmě, že ne všichni, ale je mnoho možností, jak a co posílat, nehledě na to, že přes poštu stále putují i důležité dokumenty, tiskopisy a výtisky.

malá obálka

  • Abychom i my mohli posílat a zasílat zásilky bezpečně a spolehlivě ostatním lidem, musíme se zaměřit na to, do čeho je máme zabalit. Krabice jsou těžké a zbytečně nám navyšují cenu balíku, kdežto obálka, to je úplně jiná věc. Skoro nic neváží a navíc je příjemně a pohodlně skladná. Plastové obálky v této kategorii boří všechny předsudky. Jsou totiž ideální volbou v případě, že potřebujete poslat balíček s drobnostmi, textilem nebo i dokumenty https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky.

papír

Vlastnosti plastových obálek

Plastové obálky jsou uvnitř černé, aby zůstal schován obsah balíčku a obálka nebyla průhledná. Snadno a jednoduše se uzavírají. Vyrábí se v různých velikostech. Mohou mít různou sílů 50, 60, 70 a 90 µm. Vhodná je velikost A4 ale vyrábí se i menší nebo větší, podle vaší potřeby. Nejčastěji se do nich balí textil, čili jakékoliv oblečení, ale také obuv, dokumenty, různé drobnosti a mnoho dalšího.
Plastové poštovní obálky se používají jak v běžném soukromém sektoru, tak také v podnikatelském.