Tak pánové, přiznejte se, koho už potkal ten nepříjemný okamžik, že váš penis stávkoval a ať jste se snažili sebevíc a vaše partnerka také, tak prostě ten večer se žádné milostné hrátky odehrát nemohly, ani přes nejlepší vůli. Vidím, že pár z vás svěsilo hlavy, asi už máte určitou zkušenost s poruchou potence. Pochopitelně hlavně vy starší, protože erekce je opravdu složitý proces, na který má vliv spousta okolností a stačí nemoc, léky, které berete, stres, prostě nějaký spouštěč a impotence zaútočí i na vás. Je jasné, že pro vás je problém silně intimní, není to nic, co byste rádi rozebírali s kamarády v hospodě, není to prostě nic k chlubení, spíš na opak, pro chlapa je to problém, který vnímá velice citlivě.

erekce

Přitom může jít jen o ojedinělé selhání, které třeba vyprovokoval stres. I partnerka, aniž by chtěla, může být zdrojem problému. Protože každý muž je jiný, právě nová partnerka, její určitá reakce, která pro muže není třeba zrovna povzbudivá, dokáže erekci zablokovat. Ale jak jsme říkali, erekce závisí na mnoha faktorech a pokud selhává už déle než půl roku, je třeba hledat nějakou nápravu a porozhlédnout se po možnostech řešení problému. Je jasné, že pokud nás trápí zdravotní problém, měli bychom vyhledat lékaře. Jenže, to by nebyli muži, kteří každou návštěvu bílých plášťů odkládají, jak jen to jde. Je tu pro vás tedy ještě varianta, kterou můžete vyzkoušet, než bude nezbytné lékaře opravdu navštívit.

léky

Můžete zkusit nějaká přírodní léčiva, byliny, doplňky stravy. Buď můžete jít do lékárny a poradit se s lékárnicí, což chápu, že některým z vás také nemusí vyhovovat, protože taková lékárnice je už skoro jako doktor, nebo doktorka. Nebo můžete vybrat preparát na internetu, objednat si ho a přijde vám zcela diskrétně poštou. Zkuste tedy zabrousit na stránky erectmax a přečíst si něco o produktech na podporu erekce, třeba vyberete ženšen, macu nebo sildenafil oral jelly 100 mg-