Zvýrazněné řasy patří k základnímu líčení ženské tváře a v zásadě nepotřebujete nic dalšího k tomu, abyste zdůraznily svou přirozenou krásu. Pokud máte důkladně vyživenou a hydratovanou pleť díky zdravé výživě a přirozenému pohybu, zbavenou akné, a máte-li upravené obočí, nebude nutná ani žádná výrazná rtěnka, oční stíny či nepřirozený make-up.

ženské oko

Přírodní řasenka https://www.pulo.cz/phb-rasenka-all-in-one.html dokáže podtrhnout váš vzhled a výraz v očích mnohem víc, než cokoli jiného, a co víc, jde o čistě přírodní záležitost, tedy bez ropných derivátů, které v některých kosmetických přípravcích běžně bývají. Co vlastně v takové řasence najdete?

Olivový olej – jednou z hlavních složek přírodních řasenek je jeden z nejznámějších rostlinných olejů na celém světě. O jeho prospěšnosti pro lidské zdraví již byly sepsány mnohé články, odborné i laické. V krátkosti můžeme jen připomenout, že obsahuje zejména účinné antioxidanty oleuropein a oleocanthal, vitamín E, provitamín A, vápník, hořčík, železo a draslík.

přírodní řasenka

Vosk z rýžových otrub – přírodní vosky obsažené v jedlých semenech, např. v rýži, udržují uvnitř semen dostatek vláhy, aby semena mohla vyklíčit a začít rašit nová rostlinka. Tyto přírodní vosky jsou pochopitelně zdraví zcela neškodné a není důvod se jich obávat.

Karnaubský vosk – tato látka dodává výrobkům potřebný lesk, což je u řasenek obzvláště důležité. Karnaubský vosk je výtažek z listů brazilských palem rodu Copernicia a kromě řasenek se s ním můžete setkat například u krémů na boty, přípravků na ošetření dřevěného nábytku a také u některých cukrářských výrobků. Je to látka, u které nebyly zaznamenány nežádoucí účinky pro lidský organismus.

Rostlinný glycerin – je přirozenou součástí rostlinných olejů i živočišného tuku, jedná se o naprosto bezpečnou látku, kterou tělo přijímá bez obtíží a alergických reakcí. Glycerin má, mimo jiné, každý z vás v těle jako organickou složku tukové tkáně.