Mnoho lidí by se rádo živilo sportem. Pracovat jako trenér nebo https://archiv.ihned.cz/c1-65668930-spisovatele-penize-tuckova-viewegh-landsman-neff-zabransky-bellova-stindl-horakova-urban-dostalova-trestikova instruktor vašeho oblíbeného sportu má určitě mnoho výhod. Většinu dne jste v pohybu, komunikujete s lidmi s podobnými zájmy a věnujete se tomu, co vás baví. Tím ale práce trenéra nekončí. Pokud pracujete jako OSVČ nebo máte malé podnikání, tak po cvičení na vás čeká spoustu papírování. Někdy se zdá, že to člověk nikdy nemůže zvládnout sám a mít všechny dokumenty v pořádku je téměř nemožné.

cvičení jogy

Co vám ale práci může značně usnadnit je kvalitní rezervační systém. Pomocí toho systému si totiž vaši zákazníci mohou snadno zarezervovat lekci, kterou zrovna chtějí. Ale nejen to. Pomocí tohoto systému můžete mít své klienty rozřazené do kategorií a snadno poskytovat různé slevy.

Navíc, když se nějaká lekce musí zrušit, systém o tom automaticky klienty informuje. Nemusíte tak ztrácet čas telefonováním a psaním emailů. Klientům je jejich kredit zaplacený za zrušenou lekci automaticky pošle zase zpět a vy se nemusíte o nic starat. Pomocí fitness rezervace také můžete zavést kreditní systém, který budou moci klienti snadno využívat. Kredit si budou moci nabít jak na recepci, tak i z pohodlí domova. Záleží to čistě na jejich preferencích a pro vás je to opět bez práce.

posilování

Výhod a možností tohoto systému je mnohem více. online rezervační systém vám také umožní oceňovat věrné zákazníky a motivovat tak ostatní, aby k vám též chodili cvičit pravidelně. Rezervační systém bude připravený na míru, tak aby vyhovoval všem vašim požadavkům a ušetřil vám naprosté maximum času. Tak se zase budete moci věnovat sportu a netrávit celé večery papírováním a vyhnete se spoustě stresových situací. Vaše práce bude už zase více váš koníček než opravdová práce. Tuto změnu ocení jak vaši klienti, tak i zaměstnanci. Zjednodušení práce a úspora času je totiž důležitá v každém podnikání.