Skončila doba studií a vy jste získali své první zaměstnání na plný úvazek. A čeká vás i další důležitý krok ve vašem životě. Stěhování do samostatného bytu. Pro začátek jste si vybrali jen menší byt v sídlištní zástavbě, kde máte k dispozici jeden pokoj s kuchyňským koutem. Teď je třeba vyřešit účelně zařízení celého bytu. Jak vybavit jednopokojový byt, abyste v něm našli místo pro odpočinek, pro zábavu, pro práci i pro pohodlné spaní? Pokud si pořídíte velkou postel, už nebudete mít prostor pro pracovní stůl nebo pro sedací soupravu.
pruhovaný gauč.jpg
Zdá se vám, že boj s centimetry nemůžete vyhrát. Existuje však velmi jednoduché řešení. Vyberte si takovou sedací soupravu, která bude vhodná pro každodenní spaní. Modely jsou ve velmi kvalitním provedení, a proto vám bude rozkládací sedací souprava sloužit dlouhá léta i v případě, kdy ji budete používat po celý den. Přes den vám bude příjemnou oporou při sledování televizních pořadů nebo při čtení oblíbené knihy a v noci se promění v plnohodnotnou postel. Sedací soupravy rozkládací jsou navrženy tak, aby byly co nejužitečnějším pomocníkem. Proto je manipulace s nimi velmi snadná a jejich přeměna v lůžko bude velmi rychlá a pohodlná. Celá řada modelů vám nabídne i velký úložný prostor, kam přes den schováte lůžkoviny. Vaše domácnost tak bude působit stále uklizeným dojmem.
pohovka s opěrkou.jpg
Vhodné barevné provedení
Ctili jste při zařizování bytu moderní trendy a dali jste přednost bílé barvě a jednoduchému zařízení? Pak si můžete dovolit výrazný barevný prvek! Zvolte zajímavý barevný potah vaší sedací soupravy a místnost získá novou dominantu, která zaujme na první pohled. Pokud jste však pustili do interiéru barvy nebo máte výraznou tapetu v některé části místnosti, zvolte jednoduché provedení sedací soupravy. Sem se bude hodit jednobarevná varianta. Bílá nebo světle šedá vás rozhodně nezklamou.