Šperky dělají každou ženu jedinečnou a podtrhávají její krásu. Jsou součástí její osobnosti mnohem víc, než by si mohla uvědomovat. Co o vás vaše šperky prozrazují?

Koupila jste si někdy nějaký šperk sama? Pokud ano, vypovídá to o vašem zdravém sebevědomí a sebelásce. Každý by se měl čas od času něčím odměnit a potěšit. Čekat, že to udělá někdo jiný, by mohlo být marné.
zlaté náušnice

Máte sice nějaké šperky doma ve šperkovnici, ale nenosíte je? Nebo je nosíte jen při významných událostech a příležitostech? To znamená, že si vážíte více přirozené krásy než krásy vytvářené uměle. Pravděpodobně jste přírodní či sportovní typ a užíváte si spíše jiné věci, než ztrácení času před zrcadlem.

Je-li většina vašich šperků z pravého zlata či stříbra, jistě víte, že mají velkou hodnotu. Také takové ozdoby podtrhávají vaše sebevědomí a ukazují, že jste vážená a cílevědomá. Toto mohou ještě umocnit pravé drahokamy či perly.

Některé ženy naproti tomu preferují bižuterii. Mají obrovské množství různých náušnic, náhrdelníků, náramků a prstenů, které rády střídají. Dohromady jejich sbírka nemá téměř žádnou hodnotu, ale mají nekonečné množství různých kombinací. S takovými ženami je jisté, že se nudit nebudete a vždy budete mít na co koukat. Jsou to ženy, které mají rády změny a nebojí se vyčnívat.
stylový náhrdelník

Šperky s drahými kameny toho také mohou hodně prozradit, zejména podle barev, které preferujete. Modré či zelené kameny ukazují, že jste klidná a vyrovnaná, červené naproti tomu vaši energickou osobnost. Žluté či růžové polodrahokamy budou podtrhávat vaši milou a vstřícnou povahu.

V neposlední řadě je důležitá také velikost šperků. Čím větší, tím raději jste ve středu zájmu všech okolo. Malé šperky zvýrazňují zase vaši jemnost a éterickou osobnost. Takže pokud dostáváte šperky darem, můžete tušit, co si o vás lidé, kteří vám šperky dávají, myslí. A pokud si je někdy kupujete sami, neměli byste se bát experimentovat.