V dobré společnosti je mi vždycky lépe a cítím se tam dobře. A myslím, že tohle tvrzení platí pro každého, protože je jasné, že každý člověk se cítí velmi dobře ve skvělé= společnosti. Já si třeba nedokážu představit být ve společnosti úplných introvertů. Já jsem typický příklad extroverta, který je navíc velmi rád, když je vždy středem pozornosti. Ano, tím já žiji. Mám ráda společnosti, kde je hodně lidí, ale zase mám podmínku, že musí být všichni přátelští. Nemám ráda násilí a křik, takže si dávám záležet, aby moje společnost byla slušná, ale zase taky bláznivá a nespoutaná. Jsme ráda a nedělá mi problém se jen tak zvednou z křesla a vydat se neznámo kam na túru nebo výlet. Pokaždé když mám v práci volno, tak si vyhledám skvělou společnosti kamarádů a většinou jen tak vyrazíme na výlet. Jendou jsem taky jen tak jela do Itálie. Doma jsem se hodně nudila a nevěděla jsme co mám dělat. A tak zrovna v televizi běžel dokument o Itálii. A to bych nebyla já, a bych tam nejela.  Takže ještě ten den jsem se sbalila a autem jsem vyrazila do Itálie. Bláznivé, že?

Pěkné chvilky  blízkými jsou nenahraditelné.

A taky můžu říct, že je velmi smutné, když máte velmi špatné sousedy. To taky znám jeden případ, kdy moje sestřenice se přistěhovala na vesnici. Myslela jsi, že když jsou okolo ní samí důchodci, tak to bude pěkné soužití a že to všechno bude prima v pořádku. Že si občas s pěknými sousedskými vztahy zajdou na kávu a proberou nějaké vesnice drby. Prostě vesnická společnost. Jenže sestřenice se hodně mýlila.

Všichni chtěji prima společnost.

Její oba sousedi byli zapšklí lidi, kteří nestáli o nikoho nového. I když je sestřenice velmi hodná a je to flegmatik, tohle chování sousedů ji hodně vadilo. A já se jí nedivím. Staří sousedé byli opravdu peklo a dopadlo to tak, že za rok se sestřenice stěhovala znovu Kousek ode mě, kde je společnosti vážně prima. Všude okolo mladí lidé, kteří jsou naladění na stejnou vlnu, takže tady se má moje sestřenice skvěle a máme se navzájem na blízku. Moc se mi toto soužití ve společnosti prima lidí líbí. A co vy? Taky jste zažili někdy něco podobného, kdy společnost a soužití se sousedy bylo peklo? Myslím, že moje sestřenice nebyla jediná, první ani poslední.