Sociální síť Twitter je opravdu jeden z velkých hráčů na poli internetu, který do sebe vtáhnul převážně velké korporace, státní instituce nebo i velké politiky a vůbec velká jména. Každý je dneska na Twitteru, kde se snaží něco říci ostatním. Mohou to být velcí spisovatelé, malí spisovatelé, ale třeba i jiní, kteří si potřebují vyměnit názor se světem.

tape-6170715_640

A že se tady vyměňují názory a že to jede! To byste se mnohdy divili. Ne jedna velká rvačka či názorový souboj se strhnul právě na Twitteru, kde jsou tyto slovní přestřelky k vidění milionům registrovaných uživatelů. A skandálům se nevyhne takřka nikdo. Mnohdy je i dobré podívat se na to, jak daná osoba tweetovala v minulosti, mnohdy to odhalí o skutečném charakteru více než je zdrávo, například u politiků. Krásně tam vidíte přerod z mnohdy ignorantských příspěvků, které se snaží získat jenom pár hlasů navíc, k těm trochu inteligentnějším, kdy se již působí profesionálně a vystupuje se tak.

video-1221153_640

Mnohdy se na sociální síti objeví také nejrůznější videa a záběry, které je mnohdy velice výhodné uchovat – nejen proto, že by je snad uživatelé časem mazali, protože se styděli, ale také proto, že je můžete takto využít ve svém vlastním komentáři či obsahu nebo že je takto můžete využít pro zlepšení jakékoliv vaší situace. Jestli si myslíte, že je to všechno jenom tak lehká hra, jen se podívejte na mnohé rasistické výroky celebrit, které jim poté v budoucnu ukončily kariéru.

Nebo se také podívejte na videa, která stála u zrození nějaké osobnosti. Často jsou to maličkosti, která nám unikají, ale časem nabydou na opravdové vážnosti a velikosti.

Pakliže tedy chcete uložit a uchovat něco opravdu dobrého, tak Vás můžeme vyzvat jenom k tomu, abyste využili naší služby Twitter video downloader a můžete se do toho naplno položit. Nemusíte ani na spoustu věcí myslet, stačí jen zakliknout, který formát videa chcete, a stačí kliknout na „stáhnout“. Vše proběhne automaticky a máte výsledek do pár vteřin u sebe na počítači.